Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vánoční besídka v Poličce....

29. 12. 2008

Pozor, pozor, přečtěte si důležité hlášení Milana Sekretáře

huntovna
Jak je patrno z názvu této putyky, zajížděli jsme na společnou besídku s kumpánama z Podluží Riders s očekáváním toho nejhoršího. Bude to HUNTOVNA těla a taky nás to nezklamalo!!!
Hlavní hostitel, krom producenta Buřta, Opičák - se snažil snést nám modré z nebe - takže jsme se svorně přežrali z předem připravené zabijačky, k tomu Poličský samoser 11, kdo ho po pěti kusech nerozdejchal, šel jako já do kořalky, takže je jasné jak to v tomto případě dopadlo. Kdo se nezesral jak šakal, tak se alespoň poblil, zkrátka HUNTOVNA se vším všudy.
Bohužel na těchto besídkách jde sport stranou, skoro bych řekl, kdo by propagoval slovo sport, byl by nemilosrdně vyhoštěn.
Naše přátelství s Podluží Riders bylo korunováno výměnou dárků. Kapela dostala originální WALDAGANGOVICI, zkrátka pohoda, samí slušní lidé, žádný hádky -- a tak to v tom životě má bejt.... vovovotomtoje.
Co víc v tomto případě dodat. Zaplať Bůh že jsme to všichni přežili, poděkujem producentovi, personálu a zvláštní poděkování Opičákovi, že sehnal kvalitní ubytování.
 
Děkuji za pozornost, konec hlášení.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář